w

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę! Pozbył się kwadratowych włosów!

Twitter

Kwadratowe uczesanie Krzysztofa Rutkowskiego było tak charakterystyczne, że na pewno każdy dobrze je kojarzy. Ekscentryczna, kwadratowa fryzura stała się nawet jego znakiem rozpoznawczym. Słynny detektyw skrupulatnie o nią dbał. Wielu fanów doceniało fakt, iż mężczyzna wyróżnia się i ma swój styl. Teraz ci fani Krzysztofa Rutkowskiego mogą być niepocieszeni. Okazało się bowiem, że mężczyzna diametralnie zmienił fryzurę!

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Lwia grzywa

Kwadratowe afro Krzysztofa Rutkowskiego było bardzo charakterystyczne. Stało się jego znakiem rozpoznawczym, z którego sam detektyw czasami żartował. Latem ubiegłego roku opublikował na przykład fotografię znad basenu z podpisem: “Drzewka obcięte na kwadrat pora na zasłużoną niedziele pełną relaksu”. Było to ewidentne nawiązanie do jego fryzury.

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Fani Rutkowskiego docenili dowcip i dystans do siebie. Teraz wszyscy fani jego dawnej, kwadratowej fryzury będą pewnie w szoku! Detektyw przeszedł bowiem sporą metamorfozę, którą pochwalił się na Instagramie. Wieczorem 18 stycznia zaprezentował się fanom w… długich, rozpuszczonych włosach. W dodatku podobno nowe uczesanie to efekt diety. “Dobrego wieczoru ? Po cateringu nie tylko rosną mięśnie, ale także włosy ?” – napisał Krzysztof Rutkowski, wprawiając fanów w osłupienie.

Instagram

Zachwyt fanów

Fani Krzysztofa Rutkowskiego szybko ruszyli z wyrazami uznania. Byli zachwyceni! Pojawiły się między innymi komentarze, iż to “włosy jak światowej sławy legendy” czy opinie “Dużo lepiej, nie wracaj do poprzedniej” oraz “No i super hehe podoba mi się. Ta kwadratowa trochę obciach”. Fani porównali też detektywa do Króla Lwa, Tarzana i Zbigniewa Wodeckiego.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Krawczyk

Lubi gotować, dobrze zjeść i pisać na citybuzz ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

31-latek zamordował własną teściową. Szokujące jest to, co zrobił z jej zwłokami

Minęło 9 lat od śmierci matki Jarosława Kaczyńskiego. Widok jej grobu przyprawia o łzy