w

Steczkowska wykonała gest w stronę Beaty K. Rozpętała przez to w sieci burzę!

Instagram

Dwa tygodnie temu miało miejsce zdarzenie z Beatą K. Znana polska piosenkarka prowadziła pod wpływem alkoholu. Zgodnie z tym, co wskazał alkomat miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie odebrano prawo jazdy i czeka ją rozprawa sądowa.

Sponsorowane
Instagram

Bronisz czy krytykujesz?

Ten występek podzielił Polaków. Jedni bronią artystki, podczas gdy drudzy krytykują i potępiają to, co zrobiła. W ostatnim czasie za Beatą K. wstawiła się Justyna Steczkowska. 49-latka planuje w październiku wspólny koncert z Beatą. O wyrażenie zdania na ten temat serwis Fakty zapytał publicystkę i dziennikarkę Karolinę Korwin-Piotrowską. Jej odpowiedź dała jasny pogląd na sytuację.

Instagram

Sponsorowane

Steczkowska broni Beaty K.

Zdjęcie Justyny Steczkowskiej z Beatą K. wzburzyło internautów. Kobieta poinformowała że wystąpią razem na scenie. Poprosiła też o wstrzymania się wydawania osądów. Jednak tak się nie stało:

Nie możemy udawać, że nic się nie stało, bo się stało!

Żadnej pokory!

Ludzie pracujący w urzędach tracą z takiego powodu pracę, a tu co? Mam jej klaskać?

Dlaczego mamy udawać, że wszystko jest w porządku?! – piszą fani Steczkowskiej

Instagram

Historie z życia wzięte

Czytelnicy serwisu Fakt byli zaskoczeni obroną Beaty K. Pojawiła się cała masa komentarzy, w których przedstawiali przykre historie z własnego życia:

Jestem matką, której pijaczyna bez prawa jazdy zabił 3-letnie dziecko. Miałby teraz 36 lat, a mnie pozostały odwiedziny na cmentarzu. Trauma na całe życie. Kara powinna być dla wszystkich. Niech każdego dnia się modli, że tak to się skończyło – wyznała pani Barbara

Siadała do picia świadomie i świadomie usiadła za kierownicę. Nie ma litości dla takich ludzi, nazywają się mordercy drogowi. Powinna dożywotnio stracić prawo jazdy – dodała pani Leokadia

Sponsorowane
Instagram

Mój syn do dziś ponosi konsekwencje pijanego kierowcy, przez którego stracił zdrowie – wspomniała pani Małgorzata

Pojawiły się też głosy ludzi, którzy cieszą się, że Beata K. tak szybko wraca na scenę. Jednak jest ich tylko niewielka grupa.

Ludzie odczepcie się od niej. Jest piosenkarką, więc niech śpiewa. Jest kierowcą, więc niech poniesie karę

W sprawie głos zabrali również znani Polacy

Wiele popularnych osób z Polski wypowiedziało się w temacie prowadzenia pod wpływem przez Beatę K. Jej zachowanie z pewnością godne jest potępienia. Ale według niektórych nie powinno to przekreślać jej kariery. Serwis Fakt postanowił zapytać o zdanie znaną dziennikarkę i publicystkę Karolinę Korwin-Piotrowską:

Wolę prawdziwą prokuraturę od tej populistycznej, która tak szybko podpala internetowe stosy. Beata zrobiła bardzo głupio i źle. Nie ucieka od odpowiedzialności, mam nadzieję że ją poniesie i jej status gwiazdy nie będzie miał na to najmniejszego wpływu, ale wyroki zostawmy sądom i organom do tego uprawnionym

Instagram

A Ty, co sądzisz?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Ojciec sprzedaje własną córkę. Nie do wiary, na ile wycenił małe dziecko

   Przybył z 2714 roku. Wyznał, że we wrześniu wydarzą się trzy nieodwracalne rzeczy