w

Gwiazda disco-polo miała wypadek. Prosi swoich fanów o modlitwę

Instagram

Liderka zespołu disco polo Exaited, Agnieszka Drewnicka uległa poważnemu wypadkowi. Z tego powodu odwołano trasę koncertową. Gwiazda poprosiła też o pomoc na Instagramie.

Sponsorowane

Zespół disco polo powstał w 2006 roku z inicjatywy Agnieszki Drewnickiej oraz Tomasza Sidoruka. Ma na swoim koncie już siedem albumów i liczne przeboje, jak chociażby: “Dziś ci to powiem”, “Tylko ciebie”, “Daj, daj, daj” czy “W sercu mi graj”.

Znacie Agnieszkę Drewnicką?

31-latka jest dość popularna, szczególnie w mediach społecznościowych. Fani uwielbiają ją za pozytywność i śmiech, którym zaraża. Jak powiedziała sama wokalistka w jednym z wywiadów:

Spełniam pragnienia mojego serca i oddaję całą siebie. W każdym dźwięku, słowie, geście, uśmiechu, kierowanym w stronę mojej kochanej publiczności jest wszystko co mam. I to dosłownie wszystko. Nie mam nic więcej. Nie mam pomysłu, recepty, magicznej różdżki, sprytnego pomysłu – nic. Stoję przed nimi taka, jaka jestem, i śpiewam, co poczuję sercem

Sponsorowane
Instagram

Odwołana trasa koncertowa

22 sierpnia Agnieszka za pomocą Instagrama podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Kobieta uległa poważnemu wypadkowi. Przeprosiła też z góry za odwołane najbliższe wydarzenia muzyczne z jej udziałem.

Kieruję tą wiadomość do moich Fanów, którzy czekali na mnie wczoraj w Ośnie Lubuskim i dziś w Sokołowie Podlaskim. Chciałabym bardzo przeprosić za to, że nie mogłam przyjechać do Was i nie zagrałam tych dwóch koncertów.

Instagram

Niestety miałam mały wypadek. Spadłam że schodów i trochę się potłukłam. Mam złamania wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają mi w tej chwili funkcjonowanie i poruszanie się. Jeszcze wczoraj nie wiedząc o złamaniach byłam w drodze na koncert pomimo ogromnego bólu, bo bardzo zależało mi, aby Was nie zawieść…

Agnieszka Drewnicka prosi o modlitwę

Jest mi bardzo przykro i bardzo proszę o zrozumienie… Oprócz bólu kręgosłupa, który cały czas nie ustępuje, jest jeszcze inny – większy – w moim sercu, że nie mogę cieszyć się z Wami tak wyczekiwanymi chwilami, które dają mi tyle radości. Bardzo długo i z wielką nadzieją czekałam na koncerty, a dziś nawet nie wiem czy dam radę zagrać kolejne…. Dlatego z całego serca bardzo proszę o modlitwę z intencją abym jak najszybciej mogła do Was wrócić (…) Bardzo mocno wierzę, że z pomocą Waszych westchnień do Nieba wrócę do sprawności w zawrotnym tempie, bo przy moim dynamicznym stylu życia, leżenie w łóżku jest potężnym wyzwaniem… KOCHAM WAS I TĘSKNIĘ!

Sponsorowane
Instagram

Na reakcję ze strony fanów nie trzeba było długo czekać. Wyznali, że nie mają żalu za odwołane koncerty. Przekazali też życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Trzymaj się pamiętamy i jakbyś potrzebowała pomocy daj znać

Agnieszko współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Tulę

Bardzo, bardzo pani współczuję, naprawdę. Przeraziła Mnie ta wiadomość od pani. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pani Agniesiu kochana, zawsze z panią będę

Instagram

Przyłączamy się do życzeń powrotu do zdrowia!

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Piekło w toalecie w remizie. 19-letni strażak brutalnie zgwałcony

   Wyciekły wiadomości Emila Stępnia do innych kobiety. Doda ostrzega dziewczyny