w

Szymon Hołownia po raz drugi został tatą! Zdradził imiona córeczki!

Instagram

Szymon Hołownia lider Polski 2050 wraz z żoną Urszulą świętuje narodziny swojego drugiego dziecka. Elżbieta Wanda, bo takie imiona nadali jej szczęśliwi rodzice, urodziła się wczesnym rankiem 13 stycznia 2022 roku.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Drugie dziecko Szymona Hołowni

O tym, że Urszula Brzezińska-Hołownia jest w ciąży wyborcy i sympatycy Szymona Hołowni dowiedzieli się dopiero niedawno. Dopiero w świątecznym filmiku przy okazji składania życzeń z okazji świąt Bożego Narodzenia, przyszli rodzice podzielili się z widzami tą nowiną.

Instagram

O narodzinach córki Szymon Hołownia poinformował także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jego profilu na Instagramie ukazał się post polityka wraz z nowo narodzoną córką. Jednocześnie lider Polski 2050 poinformował, że córkę i jej mamę czeka teraz odpoczynek, a także on sam musi na pewien czas zniknąć z mediów społecznościowych, aby zająć się córką. Podziękował też za wszystkie życzenia i miłe komentarze ze strony fanów.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Instagram

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy – trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą – też! 🙂 Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da – napisał Hołownia w wiadomości.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zabójca Pawła Adamowicza przerwał milczenie. Podjął niespodziewaną decyzję

Z porzuconego na dworze kartonu dochodziły piski. Gdy przechodnie otworzyli, zamarli