w

Doda o namiętnych igraszkach z Majdanem. Rozenek musi być wściekła

Małżeństwo Dody z Radosławem Majdanem to już odległa przeszłość. Ale jak wyznała Dorota, nadal lubi wracać wspomnieniami do dawnych czasów i oglądać teledysk do utworu “Dżaga”, w którym to nago baraszkuje ze swoim byłym mężem, Radziem.

Sponsorowane

Jak się poznali?

Para poznała się w 2003 roku, w Ustce, kiedy to Dorota brała udział w reality show o nazwie “Bar”. Szybko otworzyła serce prze znanym wtedy piłkarzem, Radosławem Majdanem. W krótkim czasie padła decyzja o ślubie. Obiecywali sobie, że spędzą wspólnie długie i szczęśliwe lata. On występował w jej teledyskach, ona wystrojona w podróbki światowych marek dzielnie kibicowała mu na trybunach.

Facebook

Jednak miłość nie trwała długo. Zaledwie 2 lata po ślubie, w 2005 roku Doda złożyła pozew o rozwód. Po upływie kolejnych lat, oznajmiła, że mąż nie był jej wierny:

Sponsorowane

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i wiele, wiele lat później. Gdyby którakolwiek z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia

Rabczewska wspomina namiętne chwile z Majdanem

Mimo tych niemiłych aspektów, pojawiały się też te pozytywne. Z pewnością trwałą i niezapomnianą pamiątką po związku tej dwójki jest teledysk do piosenki Dżaga, w którym oprócz Dody występuje też Radek.

Bardzo lubię ten teledysk i chętnie do niego wracam. Chociaż tę piosenkę napisałam dla wcześniejszego narzeczonego, z którym się rozstałam, bo jego tata zagroził, że jeśli on będzie się spotykał ze mną, to nie będzie inwestował w jego naukę. On się pod tym ugiął, bo byliśmy jeszcze nastolatkami. Rozstaliśmy się więc w smutnych okolicznościach. A potem, żeby było śmiesznie, nagrałam teledysk z pierwszym mężem

Kilka słów o tym, jak powstał teledysk:

Piosenkarka również zdradza, jak powstawał klip. – Cały zamysł był taki, by była wersja cenzuralna i niecenzuralna. Byłam wtedy młodą dziewczyną. Gdy mówili, że mamy się nie ograniczać, to mówiłam: “O tak, jedziemy z tym!”

Ciekawe, co na to wszystko aktualna żona Radzia, Małgorzata Rozenek-Majdan. Podejrzewamy, że z nieco mniejszym entuzjazmem i zadowoleniem patrzy na teledysk z udziałem swojego wybranka.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

15 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    25-latka skoczyła na bungee bez zabezpieczenia. Źle zrozumiała instruktora

    Najpierw usiadła mu na kolanach a potem… Wszystko nagrał monitoring miejski