w

Cleo na łóżku w samej bieliźnie. Jeszcze nigdy nie opublikowała tak odważnych zdjęć

Instagram

Cleo cieszy się wśród Polaków ogromną sympatią i zainteresowaniem. Podziwiają ją nie tylko za niesamowicie piękny głos, ale również za nietuzinkową urodę. 38-latka podzieliła się kilka dni temu pewnymi kuszącymi zdjęciami. Leży w pokoju hotelowym na dużym łóżku w samej bieliźnie i rozpuszczonych włosach. Fani oniemieli z zachwytu.

Sponsorowane
Instagram

Kariera Cleo

Piosenkarka żyje na pełnych obrotach. Pod koniec czerwca świętowała swoje urodziny podczas występu na Polsat SuperHit Festiwal. Znajduje także czas na nagrywanie własnych utworów i pisanie dla innych artystów. Zdradziła też, że maczała w ostatnim czasie palce w nowym utworze Ekipy i Roksany Węgiel.

Instagram

Sponsorowane

W pracy nie zwalnia tempa. Co tu dużo mówić. Ale stara się też znaleźć w tym wszystkim czas dla wiernych fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją prawie milion osób. W sieci jest bardzo aktywna i lubi dzielić się przede wszystkim swoim życiem zawodowym, ale czasem uchyla też rąbka tajemnicy z życia prywatnego.

Instagram

Zdjęcie, które wywołało zachwyt

Pikantne zdjęcie z pokoju hotelowego pojawiło się w mediach społecznościowych artystki zaledwie cztery dni temu. Cleo pozuje na dużym łóżku, w czarnej bieliźnie i rozpuszczonych włosach. Miłośniczka kucyków pokazuje się w takiej fryzurze wyjątkowo rzadko. Warto zwrócić uwagę, że jest jej w niej do twarzy. Z resztą, jak zwykło się mówić, ładnemu we wszystkim ładnie ? 38-latka napisała w opisie do zdjęcie:

Leniwy poranek w Karpaczu i łapanie ostatnich ciepłych promieni słońca ? żałuję, że nie mogłam zostać dłużej, ale lecimy dalej w trasę. Dzisiaj Wrocław a jutro Nowy Sącz amfiteatr godzina 18:00.
Jakieś pytanka? Odpowiem poniżej ⬇️?✌

Instagram

Posypały się komentarze:

Matko jaka jesteś piękna !!!!

Co robisz ze taka piękna jesteś?

Najpiękniejsza

O matko ale śliczna!!!

Łoooogieeń!

Sponsorowane
Instagram

Jedna z osób komentujących poczuła jednak niedosyt. Napisała:

Kiedy pójdziesz na całość i pokażesz się topless?

Cleo odpowiedziała:

nie widzę takiej potrzeby

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

29 komentarze