w

W McDonald’s pojawiła się nowość, Ukraiński Burger! Wiemy, ile kosztuje

Ukraiński Burger w McDonald’s to nowość dostępna od 27 kwietnia. Dostępny będzie nie tylko na miejscu – w placówkach sieci McDonald’s – lecz również w dostawie. Pojawiły się też informacje, że część pieniędzy ze sprzedaży burgerów wesprze Fundację Ronalda McDonalda w Ukrainie. Nie jest to jedyna nowość, jaka pojawi się w menu!

Sponsorowane

Ukraiński Burger już w sprzedaży

W restauracjach sieci McDonald’s pojawi się kilka nowości – najciekawszą propozycją jest jednak Ukraiński Burger, którego można kupić od 27 kwietnia.

Burger z menu McDonald’s Ukraina już w Polsce! Puszysta, ciemna bułka pszenna kryje w sobie soczystego kurczaka w złocistej panierce. Do tego idealnie dobrane dodatki: chrupiący bekon, topiony ser cheddar, świeży pomidor i szatkowana sałata. Smaku dodaje aromatyczna mieszanka sosów: charakterystycznego czosnkowego i pysznego miodowo-musztardowego – zachwala restauracja na swojej stronie internetowej.

Przysmak będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Jego cena to 16,20 zł, a jeśli nie chcemy przychodzić po niego specjalnie do jednej z placówek, możemy go zamówić. Jest też dostępny w dostawie!

Sponsorowane

Cytowana przez Wirtualne Media Anna Borys, dyrektorka ds. korporacyjnych McDonald’s Polska, oznajmiła, że 3 zł ze sprzedaży każdego takiego Ukraińskiego Burgera zostanie przekazanych Fundacji Ronalda McDonalda w Ukrainie. “Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup paczek z żywnością i środkami higienicznymi, przygotowanymi według listy i wytycznych władz” – powiedziała.

Nowości w McDonald’s

Ukraiński Burger nie będzie jedyną nowością, jaka pojawi się w menu sieci restauracji McDonald’s. Zgodnie ze wstępnymi informacjami klienci będą też mogli uraczyć się przekąską McWrap Tzatziki z kurczakiem lub wege oraz Tzatziki Bowl. Spragnieni orzeźwienia będą zaś mogli wypróbować nowy shake o smaku mango-marakuja.

Geograph

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Nakaz noszenia maseczek w tych miejscach nadal obowiązuje! Za brak grozi kara!

   Jaruś z Chłopaków do wzięcia dopiero wziął ślub. “Jarek stanie się bezdomny”?!