w

Magda Gessler stanowczo o klientach. Tej grupy nie wpuści do swoich restauracji!

Instagram

Magda Gessler niejednokrotnie udowadniała, że jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiej sceny kulinarnej. Znana restauratorka jest niekwestionowanym autorytetem w swojej branży. Przy tym, niejednokrotnie zaskakiwała odważnymi poglądami. Teraz z ust Gessler padły kolejne śmiałe słowa. Celebrytka świata gastronomii mówi stanowcze “NIE” osobom niezaszczepionym.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Instagram

Nie dla klientów bez szczepienia

Dzięki swojej nietuzinkowej osobowości i kulinarnej fantazji, Magda Gessler zyskała sympatię tysięcy Polek i Polaków. Wygląda jednak na to, że część fanów niebawem odwróci się od znanej kreatorki smaku. Wszystko przez jej poglądy w kwestii szczepień przeciwko COVID-19. Okazuje się, że od pewnego czasu są przedmiotem licznych sporów i jedną z najbardziej drażliwych kwestii w kraju.

Instagram

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Magda Gessler nie przebiera w słowach

W rozmowie z Plejadą, słynna restauratorka i gwiazda programu Kuchenne rewolucje stwierdziła, że osoby niezaszczepione lub nieprzebadane nie powinny mieć wstępu do lokali gastronomicznych.

… będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, wymazani, jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii, w Szwajcarii – stwierdza Gessler w charakterystycznym dla siebie dosadnym stylu

Instagram

Czwarta fala koronawirusa tuż tuż

Nie ulega wątpliwości, że branża gastronomiczna musi liczyć się z jej opinią. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że pod tą deklaracją niebawem podpiszą się także inni restauratorzy. Z drugiej strony mamy społeczeństwo, którego spora część otwarcie sprzeciwia się szczepieniom. Jeżeli dojdzie do bojkotu, lokale Magdy Gessler mogą zacząć świecić pustką.

Instagram

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Popierasz Magdę Gessler?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

Jeden komentarz

  1. 1000 razy się zaszczepię, a to tej baby jeść nie pójdę – żaden to autorytet i znawca. W jednym programie chleba nie jada, w drugim go promuje. Obłuda wylewa jej się z ust razem z masą silikonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Paparazzi przyłapali Karolinę Małysz w czasie ślubu. To był wyjątkowy moment

    Nie żyje znany polski lektor, Tomasz Knapik. Syn zdradził szczegóły