w

3 znaki zodiaku urodzone, aby żyć w małżeństwie. Lepszego męża nie znajdziesz!

Pixnio

Nie od dziś wiadomo, że niektóre znaki zodiaku lepiej nadają się do związku niż inne. Zamiast więc szukać dla siebie idealnego partnera i wciąż przeżywać większe lub mniejsze rozczarowania, warto sprawdzić, jak astrologowie zapatrują się na kwestię idealnych partnerów. Eksperci twierdzą bowiem, że istnieją 3 znaki zodiaku, które doskonale nadają się na męża – właśnie wśród nich należy więc szukać towarzysza życia dla siebie. Serwis elitedaily.com przekonuje, że to mężczyźni, którzy z natury są stworzeni do życia w parze i którym zależy na długotrwałym związku, a nie na przygodzie na jedną noc! Jakie to znaki?

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Wikimedia

Byk

Byk to znak zodiaku, który daje swojej drugiej połówce poczucie stabilizacji. Można mu zaufać, ponieważ jest szczery i nigdy nie zawiedzie osoby, którą kocha. Jest zainteresowany poważnymi związkami – myśli o małżeństwie. Nie dla niego więc przelotne, krótkotrwałe znajomości. W dodatku jest cierpliwy i wyrozumiały. Żona zodiakalnego Byka ma więc wielkie szczęście!

Negativespace

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Rak

Rak to znak zodiaku, który intensywnie szuka swojej drugiej połówki. Jest to zatem mężczyzna, który w każdej potencjalnej partnerce widzi materiał na swoją żonę – i szuka dla siebie odpowiedniej kobiety. Nie jest to człowiek, któremu zależy na przelotnych przygodach. Jest też opiekuńczy, wyrozumiały – to człowiek bardzo ciepły, choć przy pierwszym spotkaniu może sprawiać wręcz odwrotne wrażenie. Zodiakalny Rak robi wszystko, żeby jego towarzyszka życia czuła się przy nim bezpiecznie i mogła być sobą.

Flickr

Waga

Pewnie wiele osób będzie zaskoczonych, ale mężczyzna spod znaku Wagi to idealny materiał na męża! Jest bardzo romantyczny, pełen uroku osobistego, a przy tym otwarcie mówi o swoich uczuciach. Ceni sobie dobrą komunikację w związku. Poza tym ma wrodzone poczucie sprawiedliwości i zawsze dąży do równowagi. Jest to znak bardzo dyplomatyczny, o mocnym charakterze, a jednocześnie nastawiony na partnerski związek.

Flickr

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skoczyła na bungee z wysokości 25 metrów. Masakryczna śmierć 33-latki

Sprzedał własną córeczkę za 2000 zł. Powód złamie serce każdemu