w , ,

Odkryła wiadomości męża do kochanki. Nazywał ją w nich “grubą krową”

Betsy Ayala przeszła w życiu naprawdę wiele. Kobieta po urodzeniu córeczki ważyła 120 kilogramów. Jej mąż celowo namawiał ją do jedzenia, a później wyśmiewał się z niej. Co więcej, okazało się, że ją zdradza. Gdy się rozstali, postanowiła utrzeć mu nosa!

Sponsorowane

Mąż zdradzał ją i wyśmiewał

36-letnia Betsy Ayala mieszka w Teksasie. W 2013 roku zaszła w ciążę. Gdy urodziła córeczkę, spora waga, bo aż 120 kilogramów, pozostała. Jej mąż często namawiał ją do jedzenia i powtarzał, że jej wygład naprawdę mu nie przeszkadza. Dlatego 36-latka była pewna, że ukochany mężczyzna ją kocha i w pełni akceptuje. Niestety, wcale tak nie było…

Pewnego dnia młoda kobieta odkryła wiadomości, w których mąż wyśmiewa się z niej. Nazywał ją “grubą krową”. Jakby tego było mało, były skierowane do koleżanki z pracy, z którą łączył go płomienny romans. Nie wiedziała, co ma zrobić. Czuła się rozbita i w dodatku miała pod opieką 6-miesięczną córeczkę. Ostatecznie mężczyzna ją porzucił.

Postanowiła coś z tym zrobić

Sponsorowane

To był prawdziwy punkt zwrotny w życiu Betsy. Kobieta zaczęła walczyć o siebie. Jej głównym celem było schudnąć. Początkowo chciała tego, aby utrzeć nosa byłemu. Jednak później zrozumiała, że robi to tak naprawdę dla swojego dobra i lepszego samopoczucia.

Wszystkie posiłki miała dokładnie przemyślane i opracowane. Ponadto, zrezygnowała ze słodyczy, słonych przekąsek oraz przetworzonej żywności. Jadła częściej, ale małymi porcjami. Postawiła też na sport — zaczęła od zumby, później biegała i chodziła na siłownie. Z miesiąca na miesiąc jej sylwetka nabierała upragnionych kształtów. Aktualnie waży około 66 kilogramów! Jak sama Ayla podkreśla, stała się zupełnie inną osobą — zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Teraz myślę, że to, co się stało, było potrzebne, bo inaczej tkwiłabym w tamtym życiu wiecznie. (…) Jestem szczęśliwa, pewna siebie i podchodzę do wszystkiego pozytywnie

Dziś Betsy jest w szczęśliwym związku i właśnie po raz drugi została mamą. Jej zdjęcia aż promieniują szczęściem!

Czyż ta kobieta nie jest prawdziwą inspiracją dla wszystkich, którzy mają podobne problemy? Jeśli czegoś bardzo chcemy i ciężko pracujemy, aby to osiągnąć, to na pewno nam się uda!

Sponsorowane

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Policja przerwała rodzinny obiad. Właścicielka otrzymała 300-złotowy mandat

   3-miesięczna dziewczynka w ciężkim stanie! Wszystko przez pijanego ojca