w

Jackowski przestrzega Polaków! “To bardzo zły moment na wzięcie kredytu”

YouTube

Krzysztof Jackowski to pochodzący z Polski wizjoner. Mężczyzna prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako usługi paranormalne. Ponadto prowadzi też kursy jasnowidzenia. Może pochwalić się takim osiągnięciem, jak wygrana w 2003 roku turnieju jasnowidzów z międzynarodową obsadą, przeprowadzanego w japońskiej TV-Asahi.

Sponsorowane

Wizjoner chętnie dzieli się swoimi przepowiedniami

Jackowski jest wizjonerem dość wszechstronnym. Jego wizje dotyczyły już między innymi takich tematów, jak zaginięcia, wojny, choroby, a nawet polityka. Miał też wizję na temat bliskiej przyszłości. Ostatnio jedna z jego przepowiedni dotyczyła Polski. Jesteście ciekawi, przed czym tym razem przestrzega nas jasnowidz z Człuchowa?

Otóż w jednym z ostatnich filmików, Jackowski pochylił się nad tematem inflacji.

Ona jest. To, że rząd ją trochę ukrywa, trochę lekceważy, to jeszcze większość z nas jest spokojna, gdyż wyczuwa każdy tę inflację. Zauważa ją i rozumie ją. Ale też rząd uspokaja, że to się uspokoi. Nie sądzę

Sponsorowane

Wizjoner ostrzegł też wszystkich Polaków, którzy planują w niedługim czasie wziąć kredyt, aby tego nie robili. To nie jest dobry moment!

To jest bardzo zły moment na wzięcie kredytu, dlatego, że owa inflacja, która będzie się toczyć, na pewno spowoduje podniesienie stóp procentowych. A to dla wielu, którzy wzięliby kredyt, będzie oznaczało poważne problemy ekonomiczne. Jeśli nie ma się oszczędności, to lepiej unikać kredytów. Uważam jeszcze inną kwestię za bardzo ważną. Zwróćcie uwagę na to: Wy myślicie, że rząd nie widzi tego, że bardzo wiele ludzi, a tak się dzieje, ja dowiedziałem się kilka dni temu, że np. w Amsterdamie, w Hadze, w Holandii, popyt na zakup mieszkania jest tak duży, że bardzo często ktoś stawia cenę wywoławczą, a jest kilku kupujących, którzy się licytują, kto da więcej

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Zadanie domowe 13-latka wprawia w płacz. Opisał w nim tatę, który zmarł na raka

   Wierni dostali od proboszcza karteczkę w sprawie kolędy. Jej treść wywołała burzę!