w

To były ostatnie sekundy jego życia. Nagranie spod Wrocławia przeraża

YouTube

14 września doszło do makabrycznego wypadku na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Fiat Punto w nieodpowiednim momencie włączył się do ruchu i wymusił tym samym pierwszeństwo na motocykliście. Kierowca motocykla nie zdążył wyhamować i z pełną prędkością uderzył w samochód. Kamera nagrała wypadek – 16 września film z ostatnich minut życia motocyklisty pojawił się na platformie YouTube.

Sponsorowane
YouTube

YouTube

Śmiertelny wypadek na wysokości zjazdu Iwiny

Do wstrząsającego zdarzenia doszło na wysokości zjazdu na Iwiny. To właśnie tutaj około godziny 19:00 samochód osobowy marki Fiat Punto włączył się do ruchu w nieodpowiednim momencie i wymusił pierwszeństwo na poruszającym się drogą motocykliście. Kierowca jednośladu nie miał większych szans, by zahamować i z całym impetem wbił się w auto. Chaotyczny manewr kierowcy Punto doprowadził do wstrząsających efektów. Motocykl rozpadł się na części i po chwili stanął w płomieniach.

Sponsorowane
YouTube
YouTube

Szanse na przeżycie kierującego motocyklem były praktycznie zerowe. Mimo szybkiej reakcji świadków i wezwania służb ratunkowych, mężczyzn zmarł w czasie reanimacji. Na miejscu pracowała policja, pogotowie ratunkowe i aż 3 zastępy straży pożarnej.

YouTube

Ostatnie chwile życia motocyklisty

Okazało się, że ten straszny wypadek został nagrany rejestratorem jazdy przejeżdżającego samochodu. 2 dni później ktoś opublikował straszne nagranie w serwisie YouTube. Na filmie dokładnie widoczne są ostatnie chwile życia motocyklisty. Widać, jak Fiat Punto chaotycznie włącza się do ruchu i blokuje przejazd pędzącemu motocykliście.

YouTube

Kim był mężczyzna, który zginął w wypadku?

Sponsorowane

Super Express podał, że kierowcą motocykla był emerytowany policjant z wrocławskiej drogówki. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone.

YouTube

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Sponsorowane

   Poszła do szkoły w długich lokach a wróciła bez. Ojciec 7-latki wściekł się

   Nie żyje kolejna gwiazda Świata według Kiepskich